Вітаю з Днем Святої Трійці!
16 червня 2019, 09:52
На п’ятдесятий день після Воскресіння Христового, як і обіцяв Господь, на апостолів зійшов Дух Святий, який дозволив усвідомити їм нерозривну єдність Бога-Отця, Бога-Сина і Бога-Святого Духа. В цей день після палкої проповіді апостола Петра покаялося та прийняло хрещення три тисячі чоловік.
Читати далі →
Блог
7 червня 2019, 13:43
Реванш не пройде!
Останнім часом в деяких ЗМІ знову почали тиражуватися брехливі заяви, пов’язані з трагічними кримськими подіями 2014 року. Зазвичай цей бруд скоординовано просувають люди, що керували за часів Януковича Міністерством оборони, Генеральним штабом, іншими силовими структурами, урядом АР Криму та пов’язані з ними “експерти”.
6 червня 2019, 11:43
8 червня об 11:00 приєднуйтесь до Всеукраїнської ходи на захист сімейних цінностей, прав дітей і сімей
Стрімке зростання смертності та зниження народжуваності, міграційні хвилі, що вимивають з країни величезні трудові та інтелектуальні ресурси - це вже не демографічна криза, це демографічна катастрофа!
28 травня 2019, 21:42
Головний ситуаційний центр РНБО працює в штатному режимі
Олександр Данилюк на своїй сторінці в Фейсбуці показав відсутність комп’ютерної техніки в приміщеннях, детально не пояснивши глядачам, де відбувається ця зйомка. А у зв’язку із його призначенням Секретарем РНБО України у наших громадян може виникнути підозра, що ці проблеми стосуються Апарату РНБО.
28 травня 2019, 14:44
Ні - реваншу!
Колишній “регіонал” Нестор Шуфрич подав заяву до ГПУ, ДБР та СБУ щодо відкриття кримінального провадження проти мене за наказ у 2014 році знищувати ворогів та боронити свою країну від російських загарбників.
19 травня 2019, 10:05
Звернення з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять понад півмільйона українців - жертв політичних репресій безжального комуністичного режиму, які зазнали жорстоких катувань та переслідувань за волелюбний дух, одвічне прагнення до свободи, любов до рідної землі.
8 травня 2019, 09:00
Звернення з нагоди Дня пам’яті та примирення
День пам’яті та примирення. Сьогодні світове співтовариство вклоняється пам’яті жертв Другої світової. Ця війна забрала життя мільйонів людей і довела, наскільки крихкими є незалежність країн, мир та спокій у світі.
6 травня 2019, 10:12
Вітання з нагоди Дня піхоти
Славетні воїни – піхотинці! Щиро вітаю зі святом! Ви є уособленням найпотужнішої складової Сухопутних військ Збройних Сил України, на якій базуються міцність і впевненість кожного громадянина України у гарантованій забезпеченості суверенітету, недоторканності та свободи його волевиявлення.
30 квітня 2019, 08:19
Вітання з нагоди Дня прикордонника
Щиро вітаю усіх вартових державних рубежів! В усі часи міцний кордон був одним з ключових елементів безпеки держави. Сьогодні кордон західної цивілізації починається з українського кордону.
Спільноти прихильників
Підписатися на новини